Sacenšas zemledus makšķernieki

- 17.Marts, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 4. martā, Burtnieku ezerā pie Bauņu laivu bāzes notika Valmieras Mednieku un makšķernieku biedrības sacensības zemledus makšķerēšanā tautas klasē.

Šoreiz gan mazliet tika mainīts sacensību Nolikums, tāpēc visi dalībnieki makšķerēja nevis, kā pierasts, katra dalībnieka brīvi izvēlētā vietā, bet gan 300 reiz 500 metru ierobežotā sektorā.

Šajā zivju laukā 26 sacensību dalībnieki četrās stundās noķēra 58,588 kilogramus zivju. Viena dalībnieka vidējais loms bija 2,253 kilogrami. Todien makšķernieku lomos pārsvarā bija raudas, kā arī asari, ķīši un plauži. Bija arī vairākas norautas mormiškas...

Pēc četru stundu cīņas individuālā vērtējumā uzvarēja Imants Saulītis ar 4625 gramiem zivju. Aiz viņa olimpiskajā sešniekā vietu secībā ierindojās Jānis Vidovskis (4225 g), Agnis Lapiņš (3825 g), Juris Apinis (3625 g), Elmārs Švēde (3030 g) un Kaspars Liepiņš (2985 g). Pirmo triju vietu ieguvēji saņēma uzvarētāju medaļas, bet viss olimpiskais sešnieks tika apbalvots ar dāvanu kartēm un diplomiem. Sacensību sestdiena tradicionāli noslēdzās ar Viļņa Brambata vārīto zupu.

SEŠI VEIKSMINIEKI. Šīs ziemas Valmieras Mednieku un makšķernieku biedrības bļitkotāju  olimpiskais sešnieks: (no kreisās) Juris Apinis, Imants Saulītis, Jānis Vidovskis, Agnis Lapiņš, Elmārs Švēde un Kaspars Liepiņš.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru