Sacīkste izdevās

- 4.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

Svētdien ar tradicionālo posmu Cēsis–Valmiera tika atklāta 2020. gada Latvijas Valsts mežu MTB maratona sezona, kurā šogad kopumā paredzēti pieci posmi.

2020. gada riteņbraukšanas sezona kā Latvijā, tā citviet pasaulē ir krasi atšķirīga no iepriekšējiem gadiem. Latvijas lielāko velo sacensību rīkotāja – Igo Japiņa sporta aģentūra – ir pratusi pielāgoties apstākļiem. Pavasarī tika rīkotas virtuālās sacensības Cēsis–Valmiera, bet jau no jūnija ikvienam bija iespēja baudīt Latvijas skaistās velotrases, piedaloties Latvijas valsts mežu MTB maratona individuālajos braucienos.

Svētdien pēc gada pārtraukuma rīkotāji bija lēmuši atgriezties pie Latvijas riteņbraukšanas klasikas Cēsis–Valmiera tās ierastajā virzienā: starts tika dots Cēsīs, Vienības laukumā, bet finiša centrs kā parasti atradās pie Valmieras pašvaldības domes.

UZ PJEDESTĀLA MŪSĒJIE. Lielbātas Tautas distancē Cēsu – Valmieras posmā komnadu cīņā 3. vieta Valmieras velo vienībai, bet par uzvarētājiem kļuva Valmieras un Smiltenes apvienotā komanda DAKO Ziemeļvidzeme, centrā – individuālā brauciena sudraba laureāts Jānis Rubiks. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru