Saeima – bez un ar pāviem

- 21.Oktobris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Laiks viegli drēgns un dažādi drūms. Tam spītējot, tuvojošās vārda dienas gaidās sagribējās uzrakstīt kaut ko vieglprātīgu. Piemēram, savus Saeimas atvērto durvju dienas iespaidus.

Tā tika rīkota tieši pirms nedēļas. Pieļauju, arī tāpēc, ka piektdienās augstais nams ir kluss, jo vairums deputātu dodas, kā tiek apgalvots, tikties ar vēlētājiem. Apmeklētāju netrūka, Saeimas Preses dienests bija saskaitījis teju 1800 cilvēku: gan dažāda vecuma skolēnus, gan dažāda vecuma pieaugušos – jaukus, uzvedīgus un visādi patīkamus ļaudis. 

Es tur ierados, lai apmeklētu, manuprāt, pašu jaukāko vietu mūsu parlamentā – tā bibliotēku. Šī grāmatu krātuve nav ne liela, ne arī īpašiem retumiem bagāta, bet te vienmēr ir viss, kas darbam vajadzīgs. Protams, arī visi šī gada «Liesmas» numuri. Brīnišķīga vieta, kur diemžēl esmu retāk, nekā pašam gribētos. Atceros, kā agrāk tur sēdēju stundām, kamēr izlasīju visus jaunos Latvijas žurnālus un biezi bagātīgo vācu iknedēļas «špīģeli». Hm, kāpēc tagad tā nesanāk? Ak, jā – internets, ziņu un filmu portāli, viedtālrunis, dators... Tā nu tā dzīve aiztek.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru