Saka paldies sestajam spēlētājam

- 7.Jūnijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Mēs gribam kaut ko dot atpakaļ tiem cilvēkiem, kas mūs atbalstīja,» tā Latvijas hokeja valstsvienības kapteinis Kaspars Daugaviņš. Kapteinis uz pāris stundām bija Valmierā, lai tiktos ar bērniem un jauniešiem, kas mācās hokeja spēli, un apciemoja arī līdzjutējus Zemessardzē.

«Kurš brīdis no čempionāta visvairāk palicis atmiņā?», «Kam jūtat līdzi NHL?», «Cik ilgi dienā jūs trenējaties?» – trīs no desmitiem jautājumu, ko Kasparam Daugaviņam tikšanās reizē uzdeva mazāki un lielāki bērni, kas hokeja spēli apgūst Valmierā. Vecāku biedrība «Vidzemes Hokejam!», kas darbojas kā Valmieras Sporta skolas sadarbības partneris, popularizējot un atbalstot hokeju, bija uzrunājusi Latvijas izlases kapteini, lai pēc lielās uzvaras apciemo Valmieru, un Daugaviņš uzreiz atsaucies. 

«Diemžēl nevaram katram cilvēkam pateikt paldies, bet gribētos. Katram, kurš juta līdzi – mājās un pie Brīvības pieminekļa. Tagad mums raksta skolas un kolektīvi, un esam vienojušies, ka brauksim pa vienam, divatā, lai esam kopā ar līdzjutējiem.

MUMS TIKAI FOTO, tikai parakstu un aptaustīt medaļu – vēlmes bira kā no pārpilnības raga, un Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš nevienam neatteica, piebilstot, ka šī lielā interese, vēlme satikties paildzina arī izcilās komandas dalībnieku laimes sajūtu par visu notikušo. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru