Sākusies skolu reģistrācija virtuālajam Latvijas skolu Ziemas festivālam 2021

- 26.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Vakar – 25. janvārī pl. 10 – sākās skolu reģistrācija Latvijas skolu Ziemas festivālam 2021. Pirmo reizi Ziemas festivāls notiks virtuāli, skolēniem sacenšoties attālināti un individuāli, bet rezultāti tiks fiksēti ar skolēnu pašu viedtālruņiem, tādējādi krājot kilometrus kopvērtējuma ieskaitei.

Tāpat pirmo reizi Ziemas festivāls risināsies ne tikai ziemas, bet arī ziemā pieejamos sporta veidos – varēs gan slēpot un snovot, gan arī skriet un nūjot, lai sacensības varētu notikt ārā jebkuros laik­apstākļos. Uzvarēs tas, kurš sakrās visvairāk kilometru, veicot ar GPS nosakāmas sporta aktivitātes.  

Dalībnieku rezultāti tiks fiksēti ar pašu viedtālruņiem vai sporta pulksteņiem, izmantojot populārākās bezmaksas sporta lietotnes, un apkopoti vienotā sistēmā, kas izveidota speciāli Ziemas festivālam. Rezultāti tiks publicēti LSFP mājaslapā sadaļā «festivāls» (www.lsfp.lv/festivals). Sacensības risināsies no 19. februāra līdz 4. martam, noskaidrojot uzvarētājus trīs kategorijās – (1) katrā skolā, (2) starp visu skolu dalībniekiem un (3) skolu kopvērtējumā. Apbalvos katrā ieskaitē trīs labākos skolniekus un skolnieces, bet skolu kopvērtējumā – pirmās trīs skolas.

TOMS PETRUSEVIČS – Ziemas festivāla vēstnesis. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru