Saņemti Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības apbalvojumi

15.Decembris, 2022
Sports
Laikrakstā

Svētdien, 11. decembrī, Kultūras centrā «Ulbrokas Pērle» aizvadīts Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 2022. gada noslēguma pasākums, kur divus apbalvojumus saņēmusi arī Valmieras novada pašvaldība, savukārt ar individuāliem LSVS apbalvojumiem sveikti mūsu novadnieki Aleksejs Koziņecs, Ritvars Kalniņš, Laila Ceika un Raitis Lērme.

Novada pašvaldība informē, ka kopumā apbalvoti sporta spēļu uzvarētāji novadu, valstspilsētu un sporta klubu vērtējumā, individuālie sportisti apbalvoti ar LSVS Sporta slavas medaļām, LSVS «Goda zīmi», «Goda diplomu», kā arī pasniegtas balvas nominācijā «Laureāts 2021» un «Godīga spēle».

«Varam lepoties, ka Valmieras novadā ir aktīvi un sportiski seniori – Valmieras novada pašvaldība saņēma apbalvojumus par iegūto 3. vietu LSVS pašvaldību sporta spēļu absolūtajā vērtējumā un 3. vietu valstspilsētu kopvērtējumā, piekāpjoties vien Rīgai un Daugavpilij.

LIELS PALDIES PAR IEGULDĪJUMU Ievai Stiģei (attēlā) un Jānim Dainim, kuri organizē mūsu novada veterānu komandas un to dalību LSVS sacensībās! Valmieras novada pašvaldība arī turpmāk sola atbalstīt sportistus Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības sacensībās, lai attīstītu tautas sportu senioru vidū. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru