Sargi savu pili!

- 12.Marts, 2021
Vīru lietas
Laikrakstā

Vīru lietu februāra numurā runājām par dažādu fotografēšanu un arī nedaudz pieskārāmies sadzīves video filmu industrijai, ar kuras pirmajiem iedīgļiem iepazīstināja zinīgs eksperts ARMANDS MIĶELSONS. 

Patlaban, kad ārā zemi ar gaisu kopā jauc kārtīgs marta cīruļputenis, aumaļām kaisīdams sniegoto baltumu pāri visam, kas apakšā, Armands gatavs plašāk pastāstīt par vēl vienu, manuprāt, izteikti vīrišķīgu tehnoloģiju – dažādām novērošanas kamerām un vēl citām digitālām lietām, kas kopā veido to, ko mēdzam saukt par gudro jeb viedo māju. Ja reiz, kā klasiķi teic, mans nams ir mana pils, tad pils taču arī jāsargā!

Zinu, ka esi šajā lietā iededzies ne pa jokam, apkrāmējis savu mitekli ar vairākām novērošanas kamerām un čakli izmanto šo kameru piedāvātās iespējas ne tikai apsardzes funkcijai. Kā tas viss sākās?

Tas viss sākās pirms pāris gadiem, kad no Valmierā zināma, populāra cilvēka uzzināju, ka viņam pie privātmājas ir video novērošanas kamera. Viņš man parādīja, kā gar viņa māju iet lapsa... Paskatījos tos kadrus, nospriedu, ka baigi labā kvalitāte, viss forši piefiksēts. Kāpēc gan tādu kameru nevarētu uzlikt mājas drošībai? Tā nu arī es tad nopirku savu pirmo kameru. Pirms tam sarakstījos ar firmu BKLatvia, un tagad, lūk, visas šīs lietas, kas man ir, pirktas tikai viņu veikalā Rīgā. Es novērošanas kameras nepērku ne e-bay, ne arī kādā citā interneta veikalā, bet tikai pie viņiem. Oficiāli, viņiem visa tehnika jau ir pārbaudīta, gatava lietošanai. Firma BKLatvia ir šo kameru izplatītāji Latvijā, viņiem ir arī pilns apkalpošanas serviss. 

PRAKTISKI NEATSLĒDZAMA! Novērošanas kamera C3A pēc skata – i krāsas, i gabarītu ziņā – atgādina kādreiz populāros PSRS ražojuma elektriskos bārdas dzenamos aparātus Harkov. Kameras darbība ir autonoma, līdz ar to droša pret elektropadeves tīkla atslēgšanu. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru