Būt savējo pusē

- 10.Janvāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Ik gadu Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Valmieras novada arod­organizācijas padome tiekas, lai izvērtētu aizgājušo gadu un, kopīgi iedvesmojoties, uzsāktu jauno.

Tā notika arī pagājušajā nedēļā, kad novada izglītības iestāžu, arī interešu izglītības iestāžu arodbiedrību vadītāji tikās, lai sarunātos, baudītu koncertu un saklausītu paldies par paveikto, kas tad arī ir iedvesma tālākajam darbam. 

«Divreiz gadā satikties, parunāties. Vasarā tas ir kopīgs izbrauciens, bet pēc gadu mijas svinīgs koncerts. Tas ir paldies izglītībā strādājošajiem, mūsu arodbiedrības cilvēkiem, kas bērnudārzos, skolās šo darbu dara brīvprātīgi. Tie ir cilvēki, kas sarunājas ar kolektīvu, izzina problēmas, diskutē ar iestāžu vadītājiem un piedalās plašākajos procesos, kad jāpanāk uzlabojumi nozarē. Ja kaut kas neizdodas, tad viņiem saka, ka neizdarījāt, bet, ja izdodas, tad ir jāsaka paldies, jo, ja atskatāmies uz aizvadīto gadu, tad ir izdevies panākt, ka izglītības iestādēs strādājošajiem kāpis atalgojums, ir sabalansēta pedagogu darba slodze, un to arodbiedrību cilvēki ir darījuši visiem savā iestādē, pašvaldībā un valstī, arī to labā, kas nav arodorganizācijas biedri,» sarunā ar «Liesmu» sacīja LIZDA Valmieras arodorganizācijas vadītāja Zinta Irbe, sakot paldies arī ekspertiem, kas strādā Vidzemē, domājot par izglītības nozares attīstību.

PA VIENAM mēs lūdzam, kopā panākam, – pauž Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība. Šāds moto ir arī katram nākamā gada mēnesim un dienai. Īpaši veidotais kalendārs tika dāvināts katram darbīgajam arodbiedrības vadītājam, un dāvanā arī svētku koncerts, kurā uzstājās Valmieras Viestura vidusskolas muzikālā apvienība «Tepat». Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru