SIA "Avoti" Lizumā: latvieši var visu!

- 5.Decembris, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

15. novembrī Liesmai bija iespēja pabūt Latvijā lielākajā mēbeļu ražošanas uzņēmumā SIA Avoti, kas varbūt daudziem par pārsteigumu atrodas nevis kādā no mūsu valsts pilsētām, bet Gulbenes novada Lizuma pagasta centrā.

Interesanti, ka šajā ciemā ir mazāk iedzīvotāju nekā piedāvāto darbavietu, jo Lizumā, ieskaitot Avotus, bāzējas krietns pusducis pietiekami lielu rūpnieciskās ražošanas un lauksaimniecības uzņēmumu. Kā joko Lizumā, Gulbene esot novadā guļamvagons, bet īstais rūpnieciskais centrs atrodoties Lizumā. 

Ieskatam uzņēmumā lai kalpo prezentācija, ko Vidzemes biznesa dienas dalībniekiem Lizumā sniedza SIA Avoti valdes priekšsēdētājs Uldis Misiņš, kurš nekautrējās arī minēt aktuālās problēmas: 

«Šeit, Lizumā, Avoti ir kopš 1994. gada, tieši šajā vietā – no 1997. gada. Uzņēmums ir izaudzis par mēbeļu ražotāju, par granulu ražotāju, par enerģijas – saules enerģijas – ražotāju ar savu koģenerācijas staciju.

KĀ PIE KĀRTĪGA SAIMNIEKA. Šis modernais Avotu administrācijas korpuss divos stāvos, kur pirmajā stāvā arī ēdnīca ar 60 vietām un neliela – tajā varbūt 50 cilvēki satilptu – konferenču zālīte, ekspluatācijā nodots vien šī gada pavasarī. Kā jau kārtīgs saimnieks, Uldis Misiņš savā ģimenes uzņēmumā vispirms parūpējies par mūsdienīgām ražošanas telpām un tikai pēc tam – par ērtībām sev un pārējiem kantorī strādājošajiem. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru