Sirdsmiers par dzijas cenu

- 28.Janvāris, 2022
Mājā un sētā
Laikrakstā

Otrdien, 1. februārī, sāksies austrumnieku Jaunais – Melnā ūdens tīģera gads. Dienu ritējums turpmāk paies šī enerģiskā dzīvnieka zīmē, un tas nozīmē, ka vienmēr ir jābūt gatavam lēcienam un jauniem izaicinājumiem. Gads solās būt sekmīgs tiem, kas joprojām nebaidās riskēt un darīt.

Tāda savā būtībā – ikdienā un arī hobijos – ir rūjieniete, Rūjienas amatnieku un mājražotāju biedrības «Rūzele» dalībniece LIENE KRŪMIŅA. Ciemos uz Rūjienu devāmies arī tāpēc, ka viņas tamborēto rokdarbu krājumos lēkā ne viens vien jestrs tīģerēns.

Rūjienas patriote – ne tikai vārdos, bet arī darbos

«Par visiem simt procentiem esmu savas dzimtās Rūjienas patriote. Te uzaugu, te Rūjienas vidusskolu pabeidzu, te izveidoju ģimeni, iekopu palielu dārzu Pār­upē, un nekad man nav bijusi ne doma, ne vēlēšanās pamest šo skaisto dzīves vietu,» – tā sarunu iesāka Liene. Tiesa, šī nebūt nav mūsu pirmā tikšanās, jo iepazināmies jau aizvadītā gada nogalē, kad Ziemassvētku «Liesmai» gatavojām publikāciju par Rūjienas domubiedru grupas – Rūķu komandas labdarības pasākumiem un optimisma pilnajām izdarībām ne tikai savā pilsētā, bet arī citviet Vidzemē. Šajā izdomas bagātajā kompānijā nu jau vairākus gadus aktīvi līdzdarbojas arī Liene un viņas vīrs Ēriks, kuriem abiem uz maiņām uzvedumos uzticēta atbildīgā Lielā Rūķa loma.

LIENE KRŪMIŅA: «Jauno Tīģera gadu ikvienam «Liesmas» lasītājam novēlu veselīgu, darbīgu un kustīgu!» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru