Šis gads būs īpašs

- 1.Septembris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Ar šī gada 1.septembri 1., 4., 7. un 10. klasēs pakāpeniski sāk ieviest jauno mācību saturu un pieeju, paralēli tam mācību iestādēs ir jāievēro pastiprināti drošības apstākļi. Atbildība gulstas gan uz skolotāju, gan vecāku pleciem, lai bērni un jaunieši ievērotu personiskās higiēnas prasības un skolu neapmeklētu ar slimības pazīmēm.

Līdz ar jaunā mācību gada sākšanos sveikta jaunā Rūjienas vidusskolas vadība – direktore Linda Čākure un direktores vietniece mācību jomā Inga Rokpelne. Raksturojot situāciju novados esošajās mācību iestādēs, Kocēnu novada domes Izglītības pārvaldes vadītāja Ieva Stiģe skaidro, ka skolas mācības uzsāks pēc A modeļa. Tikai Ziemeļvidzemes pamatskolā mācības norisināsies daļēji attālināti jeb pēc B modeļa. Tas ir saistībā ar nepabeigtajiem remont­darbiem, kā rezultātā skolēni pagaidām var uzturēties tikai vienā no skolas ēkām. Vecāko klašu skolēni mācīsies attālināti, lai skolas ēkā bērnu un jauniešu skaits nebūtu pārāk liels.

«Sākoties jaunajam mācību gadam, Ziemeļvidzemes pamatskolas vadība izvērtēs situāciju, kā mācību process noritēs, viņi izvērtēs to un lems par A modeļa ieviešanu. Mācības klātienē un skolas solā bērniem ir ļoti būtiskas. 

ATGRIEŽAMIES SKOLĀ, bet šogad gan 1. septembris, gan mācību process būs ar dažādiem ierobežojumiem. Foto no «Liesmas» arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru