"Škoda" cienīgi izbrauc no jubilejas gada

- 15.Janvāris, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Sveiks, lasītāj, pirmo reizi Rūcamlapā 2021. gadā! 

Tas, ka Latvijas Gada auto izvēles konkursos divus pēdējos gadus ir triumfējuši tieši zīmola Škoda automobiļi (atcerēsimies, ka Latvijas Gada auto 2020 bija Škoda Kamiq, bet par Latvijas Gada auto 2021 tika kronēta Škoda Octavia), nav dažādu sakritību rezultāts, tā nav nejaušība. Un to apliecina arī skaitļi!

Jo tieši Škoda 2020. gadā ir bijis iecienītākais autoražotāju zīmols Latvijā privātpersonu vidū un Nr.1 zīmols starp jaunām vieglajām pasažieru automašīnām. Zīmīgi, ka tas konstatēts tieši kompānijas jubilejas gadā, jo pirms 125 gadiem, tālajā 1895. gadā, Čehijas pilsētā Mladā Boļeslavā divi vīri, divi Vaclavi – Laurins un Klements – uzsāka šo automobiļu izgatavošanu. Atbilstoši jubilejai bija arī Škoda pērnā gada piedāvājumi – tirgū ieradās jau ceturtās paaudzes Škoda Octavia, pasaules prezentāciju 1. septembrī Prāgā piedzīvoja pilnīgi jaunais elektriskais krosovers Škoda ENYAQ iV, bet Škoda modeļi Superb un Octavia parādījās ar elektrotīklā uzlādējamām hibrīdiekārtām.

Pērn Latvijas tirgū Rīgā ienāca otrs Škoda dīleris – VERTE AUTO. Starp citu, šo februārī atklāto autocentru, tobrīd modernāko un mūsdienīgāk aprīkoto visā Austrumeiropā, uzbūvēja Valmieras būvfirmas SIA Aimasa celtnieki! Savs pienesums automobiļu tirdzniecībā noteikti ir Škoda piedāvātā iespēja klientiem uzbūvēt savu sapņu automobili Škoda Konfiguratorā, kā arī iegādāties jaunu auto tiešsaistē, neizejot no mājām.

ELEGANTS AUTO. Testa auto – ceturtās paaudzes Škoda Octavia pērnajā septembrī Valmiermuižā uz Ozolu ielas bruģa.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru