Skola, kas pievelk gluži kā magnēts

Atļaušos par tādu šodien, kad Latvijas izglītības sistēma dažādu iemeslu pēc, iespējams, kopumā pārdzīvo ne tos labākos laikus, nosaukt Rencēnu pamatskolu.

Pēdējo desmit gadu laikā, kā savus darba gadus amatā vērtē skolas direktore Dina Oliņa, skolēnu skaits pieaudzis no 76 toreiz, 2011. gadā, līdz 104 skolēniem un 57 bērnudārza audzēkņiem šajā mācību gadā. Tas, protams, priecē, taču uzliek arī savus pienākumus. Par skolas ikdienas veiksmēm šoreiz Liesmai savos monologos stāsta divas – katra savā jomā – direktores vietnieces.

Zane Lapere, direktores vietniece izglītības jomā:

«Mēs savā Rencēnu skolā varam būt priecīgi, ka mums skolēnu skaits ir lielāks par simtu. Lai būtu produktīvs darbs, nepieciešams arī noteikts skolēnu skaits klasēs. Priecājamies, ka mums nevienā no klasēm faktiski nav mazāk par astoņiem skolēniem.

SKOLA, KAS AICINA. Rencēnu pamatskolā, kas (skolas aizpildījumam par laimi) atrodas Valmieras – Rūjienas lielceļa malā, ir viss normālam mācību procesam un ārpusskolas nodarbībām nepieciešamais, mūsdienīgu sporta zāli un modernu vieglatlētikas stadionu (par to īpašs skolas paldies toreizējam Burtnieku novadam!) ieskaitot. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru