Skolēnu brīvlaikā dodies iepazīt savu pilsētu

- 22.Oktobris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

No šīs nedēļas sākuma līdz 26. oktobrim Eiropas Savienība (ES) aicina iepazīt labos darbus savā apkārtnē. Īpaši skolēni tiek aicināti piedalīties orientēšanās spēlē «Eiropa manā pilsētā», kas notiek 11 Latvijas pilsētās. Tās mērķis ir aicināt jauniešus un pieaugušos atpazīt dažādas vietas Valmierā un citviet, pavadīt laiku brīvā dabā un veicināt izziņas procesu.

Laikā, kad nav iespējams doties ceļojumos ārpus Latvijas, Finanšu ministrija rosina labāk iepazīt Latviju un savu pilsētu, piedaloties orientēšanās spēlē un iepazīstoties ar objektiem, kas tapuši ar ES finansējuma atbalstu. «Europe Direct» informācijas centra Valmierā vadītāja Malva Šķēle skaidro, ka spēle veidota, lai radītu papildu izklaides iespējas bērniem un jauniešiem skolēnu brīvlaikā un tai pašā laikā veicinātu izziņas procesu. Spēles laikā dalībniekiem jāapmeklē līdz 10 objektiem, kas saņēmuši ES fondu atbalstu, un jāatbild uz spēles jautājumiem.

Orientēšanās spēlē aicinātas piedalīties komandas, kas sastāv no diviem līdz sešiem cilvēkiem, tie var būt ģimenes locekļi vai draugu pulciņš, lai kopā dotos pastaigā pa pilsētu, meklējot norādītos punktus. 

VIENS NO OBJEKTIEM Valmierā ir rekonstruētais tilts pāri Gaujai. Rekonstrukcija norisinājās no 2011. gada 17. oktobra līdz 2012. gada 20. decembrim. E. Kristiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru