Skolotājiem vajag dāvāt ziedus

- 27.Augusts, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Asteres, gladiolas un dālijas jau nākamnedēļ saguls skolotāju rokās un sildīs viņu sirdis. 1. septembris ir un paliek svētku diena.

Košie rudens ziedi ir nemainīga vērtība, kas skolotājiem tiek dāvāta šodien, un arī pirms gadiem 30, ja atceros savu skolas laiku, tas nebija citādāk. Asteru pušķi un gladiolu zobeni. Tagad gan pamanu, ka lielie puiši savām skolotājām mēdz nest pa rozei, bet meitenes pa saulespuķei, jo laiki mainās un mazliet arī ziedu mode. 

Galu galā katru jaunu mācību gadu mēs sākam ar kādu apņemšanos. Vai 1. septembrī var pārsteigt arī ar pušķi, kas raksturotu tieši to smaržu un garšu, kas piemīt jaunam sākumam? 

To jautāju floristei no Vecates IVITAI DRUNKAI. Floristei, kas izkopusi savu rokrakstu, veidojot telpu dekorus, noformējot kāzu svinību un kristību vietas. Viņa pa savam rotā kāzu limuzīnus un taisa īpašus svētku pušķus. Ja 1. septembris ir svētku diena, tad kādi ziedi tam piestāv? 

«Ir jāpiedomā, var būt ļoti dažādi. Un nav tā, ka 1. septembri īpaši nesvinētu. Svin gan. Ir viena ģimene, kas vienmēr tieši uz šiem svētkiem, lai dāvinātu ziedu pušķus skolotājām, tos pie manis arī pasūta. Un meitenes iet uz skolu un šos pušķus dāvina. Man patīk rudens krāsas un tās puķes, kas pašlaik dārzā zied. 

VIENKĀRŠI UN GREZNI – tā var raksturot floristes Ivitas Drunkas darbus. Liekas, ka vienkāršība un greznība ir nesavienojamas lietas, taču ziedu rotās viss ir iespējams. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru