Skrējiens notiktu jau sesto reizi

- 12.Novembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jāņa Daliņa vārds ir pazīstams teju visiem. 5. novembrī ir sportista dzimšanas diena, ar ko ierasti tika noslēgta Valmieras Vieglatlētikas kluba skriešanas seriāla sezona. 

Šoreiz skrējiens no Jāņa Daliņa stadiona līdz viņa dzimtajām mājām Brenguļu pagasta Jaunbrenguļos būtu noticis jau sesto reizi, tomēr nenotika ierobežojumu dēļ.

Piemiņas skrējiens veidojies kā daļa no skriešanas seriāla, kas sākas jau pavasarī un ietver aptuveni 20 kārtas. Par piemiņas pasākumu ideja radās vienam no aktīvajiem seriāla apmeklētājiem Arvīdam Kaufmanim, kas akcentēja, ka Daliņa dzimtās mājas atrodas Brenguļos, savukārt paša māja ir Valmieras pierobežā. Arī Arvīda jaunības dienas saistās ar Valmieru un dažādiem notikumiem, un aktīvu dzīvesveidu. Tā no sākotnējā sezonas noslēguma formāta – maza pasākuma mazā treneru kabinetā J. Daliņa stadionā – tas pagājušajā gadā pulcējis jau ap 50 skrējēju un nūjotāju.

PIEDALOTIES SKRĒJĒJA DĒLAM. Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums (no kreisās), Jānis Daliņš ar sievu Ilzi un Valmieras Bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene 2016. gadā. Foto no Sandras Kaufmanes arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru