Smēķē uz balkona?

- 3.Jūlijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Jau sen, kopš 2016. gada 20. maija grozījumiem Tabakas aprites likumā, ir aizliegts smēķēt dzīvojamo ēku koplietošanas telpās, uz balkoniem un tamlīdzīgi. Jāakcentē, ka ir aizliegts smēķēt jebkurā gadījumā neatkarīgi no tā, vai kādam ir vai nav iebildumu.

Tomēr ik pa laikam ne tikai es savā dzīvoklī varu just dūmu nepatīkamo smaku, bet ir arī citi cilvēki, kam tā ir aktuāla problēma šajā karstajā vasaras laikā, kad visi logi un pat balkona durvis ir vaļā. Protams, tas nav nekāds pasaules gals, bet man kā nesmēķētājai ir tiesības uz telpu, kurā ir svaigs gaiss, nevis cigarešu dūmi. Arī varu mierīgi atpūsties, neuztraucoties par to, ka kāda cita nenodzēsts, no balkona nomests izsmēķis var nodarīt kādu kaitējumu privātīpašumam. Esmu aizdomājusies, kā var risināt šo situāciju, nebojājot attiecības ar kaimiņiem vai vienkārši izsaucot policiju.

Visvienkāršākais variants, ko es saskatu, ir aiziet un aprunāties ar kaimiņu, kas smēķē uz balkona. Iespējams, viņš neiedomājas par to, ka viņš kādam ar savu rīcību traucē. Ir zināms arī gadījums, kad augšas un apakšas kaimiņi bija savā starpā vienojušies, ka drīkst smēķēt uz balkona, jo abi ir smēķētāji. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru