Sniegt atbalstu un iedrošināt

- 7.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nupat Naukšēnos pabeigta Mazaldaru specializētās darbnīcas labiekārtošana, ko apliecina oficiāls Labklājības ministrijas izsniegts sertifikāts Nr. 1366, tāpēc aizvakar ieradāmies Mazaldaros, kur nodarbību telpā mūs sagaidīja Naukšēnu novada sociālā dienesta vadītāja ALEKSANDRA LOČMELE, sociālā darbiniece SOLVEIGA TROIŅIKOVA un nodarbību vadītājs ARMĪNS SEŅKĀNS. 

Armīns: Pamatā mums būs ņemšanās ar mālu. Virpas ātrumu, veidojot formu, var regulēt, ir arī instrumenti un lekāliņi, ar ko veidot rakstus. Pa vasaru esmu braukājis un skatījies šur un tur, esmu bijis pat Igaunijā, jo mācīties vajag visu mūžu. Arī pie mums Latvijā ir pietiekami daudz darbnīcu, kur var skatīties un mācīties. Pēc nedēļas vai divām mums būs māls un mēs varēsim sākt. Līdz tam vēl daudz visādu sīku lietiņu, bet sākt varam jau nākamajā nedēļā. 

Solveiga: Mēs esam jauna komanda, un tas mums ir jauns izaicinājums. Sākumā būs iepazīšanās periods ar cilvēkiem, lai noskaidrotu, ko viņi var, cik daudz viņi var, kur vajag piepalīdzēt.

MAZALDARU specializētā darbnīca, kura Solveigai pa gabalu atgādinājusi pasaku namiņu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru