Šoziem Valmierā zemākie siltumapgādes tarifi trīs gadu laikā

20.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir apstiprinājusi Valmieras siltumenerģijas apgādes pakalpojuma jeb siltumapgādes gala tarifa izmaiņas. No 2021. gada 1. februāra līdz 1. maijam siltumapgādes gala tarifs Valmierā un Burtnieku novada Valmieras pagasta Viestura laukumā būs 53,29 EUR bez PVN.

No 1. maija siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifs samazināsies uz 52,52 EUR bez PVN. Izmaiņas saistītas ar lielākā Valmieras siltumenerģijas ražotāja AS «Valmieras Enerģija» ražošanas cenas izmaiņām, ko 21. decembrī apstiprināja SPRK. 

Valmieras pilsētas pašvaldības speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa skaidro: «Siltumapgādes gala tarifu veido trīs komponentes: siltum­enerģijas ražošana, siltumenerģijas pārvade un sadale, kā arī siltumenerģijas tirdzniecības komponente. SIA «Valmieras ūdens» piegādā iedzīvotājiem siltumenerģiju, kuru iepērk no trim komersantiem – siltum­enerģijas ražotājiem: AS «Valmieras Enerģija» (82,8%), AS «Valmieras piens» (15,7%) un SIA «ITA Ltd» (1,5%). Siltumapgādes gala tarifs arī pēc 1. februāra būs zemāks nekā trīs iepriekšējās apkures sezonās.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru