Starp jauniem jaunam būt!

- 8.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rūjieniete RASMA LIEPIŅA 5. februārī radu un draugu pulciņā nosvinēja savu 90. dzimšanas dienu.

«Svinību vieta un apstākļi bija paturēti noslēpumā, lai tas būtu pārsteigums,» stāsta Rasmas meita Aiva Radele, «bet Omis uztraucās, vai ir pietiekami labā formā, lai ietu uz tādu pasākumu.» Patiesībā uztraukumam nav nekāda pamata, jo Rasma savos gados ir apskaužami mundra un stingri turas pie dzīves. Savējie to zina, taču svinību muzikants ansambļa «Kantoris 04» solists Harijs, redzot jubilāri, bijis nedaudz pārsteigts un rosinājis dekorācijās izvietoto devītnieku pavērst otrādi par sešnieku.

Rasma, kā jau visi tās paaudzes ļaudis, ir piedzīvojusi laikus, kuros mūsu valsts malta likteņa dzirnavās. Viņa zina, kādas bērnībā ir ganu gaitas, atceras slēpšanos mežā, kad Rūjienai un tās apkārtnei cauri un pāri gāja gan vācu, gan krievu armija. Zina, kāds ir karš un grūtie pēckara gadi.

Rasmai skolas laiks pagāja Rūjienā un darba mūžs – Rūjienas izpildkomitejā, kur viņa vadīja Dzīvokļu saim­niecības pārvaldi, un tā arī bija vienīgā viņas darba vieta līdz aiziešanai pensijā. Pēc tam sākās cits dzīves posms, nododoties savas Pārupes mājas kopšanai, dārza darbiem un citiem vaļaspriekiem.

Jubilāre Rasma ar draudzenītēm.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru