Starp lietotiem auto līderis "Škoda"

- 23.Marts, 2022
Rūcamlapa
Laikrakstā

Kā liecina Baltijā lielākā lietoto auto tirgotāja Longo Group pērnā gada darījumu statistika, Baltijā populārākais lietoto automašīnu zīmols pērn bijis Škoda, otrajā vietā atstājot Volvo, bet trešajā – Opel. 

Tomēr, ja salīdzina atsevišķi katrā no trim Baltijas valstīm, tad škodu visbiežāk izvēlas lietuvieši, kamēr latvieši un igauņi dod priekšroku lietotiem Volvo spēkratiem. Latvijā lietoto auto pirmajā trijniekā otrajā vietā ir Opel un tikai trešajā – Škoda. 

Nianses lietoto auto tirgū Baltijā skaidro Edgars Cērps, Longo Group valdes priekšsēdētājs: «Vēl 2021. gada vasarā Volvo auto Baltijā ieņēma stabilas līderpozīcijas pārdotāko auto sarakstā, Latvijā otrajā vietā bija Volkswagen, Igaunijā – Ford, bet visa gada griezumā Škoda ir izrādījusies populārākā izvēle. Tas noteikti ir saistīts ar izvēles iespējām no piedāvājuma, kas attiecas uz minētajiem zīmoliem, tomēr nenoliedzami minētie auto ražotāju spēkrati pērn bijuši Latvijas un Baltijas iedzīvotāju pirktspējai visatbilstošākie. Longo Group visās trīs Baltijas valstīs 2021. gadā pārdeva 3344 personīgās automašīnas. No tām 1135 auto jeb trešo daļu pērn iegādājās Latvijas iedzīvotāji.»

Foto no Reuters


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru