Stipras ģimenes – stipra valsts

- 4.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Labas tradīcijas neizsīkst, un 1. decembrī, nu jau divpadsmito reizi, Valmieras Dzimtsarakstu nodaļā tika sveikti pāri, kuri laulību spējuši iznest cauri piecdesmit gadiem. Šajos siltajos, sirsnīgajos notikumos nācies piedalīties ne pirmo reizi, un nekad nav izdevies iztikt bez aizkustinājuma kamola kaklā. Un esmu pārliecināta, ka arī šī gada Zelta pāri nenožēlo šo, dažam varbūt ne tik viegli nākušo, lēmumu šādi, svinīgos apstākļos, vēlreiz savai otrajai pusītei apliecināt uzticību, cieņu, mīlestību.

Pavisam šajā Latvijai zīmīgajā gadā svinīgam brīdim bija pieteikušies piecpadsmit pāri, kuri laulību reģistrējuši 1968. gadā. Aizvadītajā sestdienā desmit no viņiem tika pasludināti par Zelta pāriem, bet pieci jaunās – Latvijas Republikas Laulības apliecības – tuvākajās dienās saņems savās mājās.

Šie mīlestības svētki tiek svinēti gada nogalē, pārdomu un cilvēcisko vērtību izsvēršanas laikā, un laulātajiem, tiem gatavojoties, tas vienmēr ir arī atmiņu laiks. Svinīgajā pasākumā kopīgi ar Zelta pāru patronesi un pasākuma iedibinātāju Viju Kuģi tika izstaigāti katra pāra dzīves ceļi, bet šajā reizē viņiem bija sagādāts vēl kāds patīkams pārsteigums – bērnu un mazbērnu sveiciens un novēlējums saviem vecākiem un vecvecākiem.

Raksturīgi, ka šis Valmieras zelta fonds gan jaunībā ir bijuši, gan joprojām ir aktīvi cilvēki. Un viņus kopā satur ne tikai mīlestība un bērni, bet arī kopīgas intereses, kuras tālāk nodotas jaunajai paaudzei.

Katram Zelta pārim tika veltīts muzikāls sveiciens, un neviens nepalika vienaldzīgs, kad ar sarkanām rozēm pasākumā negaidīti ieradās Ilgas un Aleksandra Ivanovu mazdēls Kristaps, lai mīļajiem vecvecākiem šajā nozīmīgajā brīdī veltītu dziesmu.

Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, sveicot Zelta pārus, pateicās viņiem par spēju noturēt stipras ģimenes. Un, ja ir stipras ģimenes, arī valsts būs stipra.

2018. gada 1. decembrī Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā par gada Zelta pāriem tika pasludināti: Ivars  un  Maija  Poļi, Jānis  un  Anita  Rozentāli, Imants  un  Lilita  Puravi, Aleksandrs  un  Ilga  Ivanovi, Andrejs  un  Silvija  Griestiņi, Laimonis  Oļģerts  un  Ilga  Belovi, Kārlis  un  Ligita  Adatas, Jānis  un  Elza  Silvija  Ceplīši, Arnis  un  Laimdota  Saukumi, Tālivaldis  un  Vija  Norlindi, Jānis  un  Marga  Bergi, Leons  un  Anda  Zilberti, Dmitrijs  un  Ņina  Pisarevi, Uldis  un  Ērika  Kauženi, Imants  un  Dzintra  Markavi.

VALMIERAS ZELTA PĀRI 2018. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru