Svarīgi ir bērni un viņu izaugsme

- 22.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Nu jau būs apritējis mēnesis, kopš no Valmieras baseina izlaists ūdens, līdz ar to sportistiem nav kur trenēties, taču valsts izlases dalībniekiem jābūt gataviem pārstāvēt Latviju starptautiskā arēnā, tāpēc talantīgākie devušies uz galvaspilsētu, lai trenētos Ķīpsalas baseinā. Viņu vidū divi valmierieši – 9. klases skolnieks Reds Rullis un 10. klases skolnieks Kristaps Miķelsons, kuri startiem gatavojas Kristapa mammas, VBSS galvenās peldēšanas treneres AIVAS MIĶELSONES vadībā. 

Kāda šobrīd ir situācija peldēšanā gan valstī, gan Valmierā, kādas varētu būt nākotnes perspektīvas?

Veroties nākotnē, bezmaz vai nāk virsū depresija, var domāt tikai par tuvākiem mērķiem, bet kaut ko tālāk plānot nav iespējams. Tagad Rīgā esmu ar diviem peldētājiem, kuri varētu tikt uz Baltijas čempionātu – Kristaps noteikti junioru grupā un Reds Rullis jauniešu grupā. Mums ir iespēja peldēt Ķīpsalas baseinā, kas strādā gan tikai Latvijas izlases dalībniekiem. No 25. decembra mēs te dzīvojam visu laiku tā, kā valdība lemj, pagarinot atļauju trenēties ik pa divām nedēļām, jo Valmierā baseins tukšs. Skumdina tas, ka, ja pēkšņi valdība pasaka – rīt var sākt strādāt, Valmierā tas var notikt tikai pēc pāris nedēļām, bet ir Rīgas baseini, kuros peld, jo ne visi izlases dalībnieki trenējas Ķīpsalā, piemēram, Delfīna un Zolitūdes sportisti izmanto savus baseinus.

KRISTAPAM MIĶELSONAM līdz vidusskolas beigšanai vēl ir laiks apsvērt – palikt Valmierā vai doties pāri okeānam atklāt Ameriku. Latvijas Peldēšanas federācijas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru