Svarīgi piedzīvot un kopā būt

- 13.Jūlijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Vecāki un bērni no Valmieras novada un arī kaimiņiem jūlijā dažas dienas pavada kopā, piedaloties radošajās darbnīcās, kas notiek Vaidavā.

Vaidavas izglītības biedrība sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no maija līdz septembrim realizē projektu ģimenēm ar bērniem «Mēs varam kopā būt!». Pašlaik radošās nodarbības notiek Ziemeļvidzemes pamatskolā, tās ik dienu apmeklē bērni, arī viņu vecāki un vecvecāki, lai kopā izzinātu, sajustu un apgūtu dažādas praktiskas lietas. 

«Caur piedzīvotu kopā būšanu ģimenē, kopīgiem iespaidiem, aktīvi darbojoties, realizējot vienotus mērķus, veidojas un stiprinās ģimeniskās vērtības – rūpes, atbalsts, atbildība,» uzsver projekta vadītāja Sanita Strazdiņa. 

Pērnajā rudenī Sanita strādājusi Ziemeļvidzemes pamatskolā par sociālo pedagoģi un, sadarbojoties ar līdzīgi domājošiem pedagogiem, arī tiem, kas spēcina mācību iestādē ekoskolas lomu, rakstījusi projektu, domājot gan par integrācijas nozīmi sabiedrībā, gan par ģimenes lielo lomu bērna attīstības veicināšanā. 

Radošās darbnīcas, kas pašlaik notiek Vaidavā, ir jau projekta kārtējā aktivitāte, bet viss aizsācies maijā, un darāmā, kā arī notikumu netrūks līdz pat septembra beigām.

KOKAPSTRĀDES DARBNĪCĀ rosās lieli un mazi. Griež, vīlē, pulē. No koka var veidot smukumlietas un saimniecībā vajadzīgo. Top dekori un gaļas dēlīši. Ilzes Kalniņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru