Sveikti Burtnieku novada uzņēmēji par panākumiem 2019. gadā

- 7.Jūlijs, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Piektdien Burtnieku pagasta kultūras centrā novada pašvaldība sveica konkursa Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2019 noslēguma pasākumā 31 novada uzņēmēju. Tika pasniegtas trīs galvenās balvas un sveikti laureāti sešās nominācijās.

Izcilniekus un pārējos svinīgā pasākuma dalībniekus sveica novada domes priekšsēdētājs Edvīns Straume: «Pašvaldība vienmēr ir gatava atbalstīt uzņēmējus, cik nu tas ir iespējams, radot apstākļus, lai uzņēmēji netraucēti varētu īstenot savas idejas un sasniegt savus mērķus. Pašlaik mēs visi esam spiesti pielāgoties jauniem apstākļiem, tomēr visvairāk uzņēmējdarbībā šis laiks ir īpaši izaicinošs. Ceru, ka gan uzņēmēji, kuri gadu gaitā jau ir spējuši pielāgoties dažādiem apstākļiem un pārvarēt grūtus laikus, gan tie, kuri ir tikai idejas realizācijas sākumpunktā, caur šo krīzi būs kļuvuši tikai stiprāki. Savukārt man ir patiess gods jūs sveikt un izteikt pateicību par jūsu darbu, panākumiem un ieguldījumu novada attīstībā!»

PAŠI AMBICIOZĀKIE UN ROSĪGĀKIE! Konkursa Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2019 izcilnieki kopbildē. Raivo Sarelainena foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru