Talka... Burtnieka ezerā

- 19.Maijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

16. maijā Lielās Talkas 2020 aktivitātes notika visos sešos Burtnieku novada pagastos, pavisam bija 21 oficiāli reģistrēta talkošanas vieta. 

Visvairāk – sešus objektus – talciniekiem piedāvāja Matīšu pagasts, pa četrām kopīga darba vietām bija Burtnieku un Ēveles pagastos. Kā jau tas bija atļauts, talkas dalībnieki strādāja gan Solo variantā – pa vienam, gan Duo jeb divatā, gan arī strādāja draudzīgā vienas ģimenes lokā.

Visus pieminētos variantus izmantoja tie 16 talcinieki, kuri no dažādām vietām – Mazsalacas, Matīšiem, Vecates, Valmieras un pat Cēsīm – bija ieradušies uz talku pie Matīšu peldētavas – laivu kanāla, kur laivu bāzē Asari uz Lielo Talku pašā Burtniekā bija aicinājusi biedrība Burtnieku tūrisma un makšķerēšanas skola sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību un Matīšu pagasta pārvaldi.

RE, KAS MUMS! Cēsnieki talku Matīšu peldētavas kanālā iesākuši ar atrastu ziemas zeķu pāri. Ojāra Beķera foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Lasītājs - 20.Maijs, 2020 - 09:40

Lai mani atvaino kolēģi bet makšķernieki , noteikti ne visi , tomēr ir lieli c...kas. Nupat biju kādā populārā makšķerēšanas vietā pie Rūjas. Tur lai pamesto drazu aizvāktu vajag vismaz lielo konteineru. Vai tiešām ir grūti tukšo pudeli, bundžu, maisiņu nolikt atpakaļ turpat laivā vai mašīnā un mājās izmest konteinerā.

Pievienot komentāru