Teātris meklē un atrod labākos

- 3.Janvāris, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Noteikti Valmieras teātra aizvadītās sezonas labākie mākslinieki un izrāde.

Gada nogalē Valmieras teātrī norisinājās ikgadējā teātra balvu pasniegšanas ceremonija, kurā tika sumināti aizvadītās sezonas labākie mākslinieki un izrāde. 

Valmieras teātra iekšējā balsojumā, nenodalot pirmā un otrā plāna lomas, par pagājušās sezonas labākajām aktrisēm atzītas Ieva Puķe un atkārtoti Elīna Hanzena, bet labāko aktieru balvu saņēma Mārtiņš Meiers un Tālivaldis Lasmanis.  Gada tehniskā darbinieka balva šogad piešķirta frizierei Lotei Betijai Kalniņai un galdniekam Uģim Liepiņam. Laureātu apbalvošanu atbalstīja Valmieras pilsētas pašvaldība.  Sadarbībā ar Latvijas vadošo piena pārstrādes uzņēmumu «Food Union» un šogad ar tā zīmola «Valmiera» tīrkultūru jau astoto reizi tika pasniegtas arī simpātiju balvas «Skatītāju balss», kuru ieguvējus noteica skatītāju balsojums. Tāpat kā iekšējā balsojumā, šogad arī skatītāji noteica labākās aktrises un labākos aktierus, nenodalot pirmā un otrā plāna lomas. Skatītāju simpātiju balvu saņēma aktrise Ieva Puķe un otro gadu pēc kārtas tika sumināta arī Elīna Vāne, savukārt kungu konkurencē skatītāju atzinību guvis aktieris Mārtiņš Meiers un trešo gadu pēc kārtas aktieris Imants Strads. Par «Gada izrādi» skatītāju vērtējumā tika atzīta izrāde «Hamlets» Indras Rogas režijā.

TALANTĪGI, MĪLĒTI, RADOŠI – tādi ir Valmieras drāmas teātra aktieri Mārtiņš Meiers (no kreisās), Imants Strads, Ieva Puķe, Elīna Hanzena un Tālivaldis Lasmanis, kuru veikumu pērnajā sezonā atzinīgi vērtējuši gan kolēģi, gan skatītāji. Matīsa Markovska foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru