Teorētiskās zināšanas plus saimnieku pieredze

- 1.Marts, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras Lauku konsultāciju birojs ES līdzfinansētā Apmācību projekta ietvaros šogad organizē plašu zināšanu apguves programmu piena un gaļas lopkopības, augkopības un bioloģisko saimniecību speciālistiem. Šajās daudzpusīgajās mācībās ir iespēja apgūt gan teorētiskās zināšanas, gan arī praksē apmeklēt modernus, inovatīvus uzņēmumus tepat Latvijā un arī vairākās ES dalībvalstīs. Lauksaimniecības uzņēmumu īpašniekiem un speciālistiem ir iespējams reģistrēties dalībai pieredzes braucieniem uz Čehiju (piena un gaļas ražošana), Nīderlandi (atjaunojamo energoresursu izmantošana), Igauniju (bioloģiskā lauksaimniecība), Vāciju (kazkopība) un Poliju (kooperācija).

Augkopības saimniecību darbiniekus aicinām uz mācībām par augu aizsardzības līdzekļu pareizu lietošanu (iespēja iegūt AAL lietotāja apliecību). Šo mācību sākums jau 20. martā.

PRAKSES DIENĀ. Piensaimnieku mācību praksē daudz vērtīga interesenti redzēja un dzirdēja Jura Gierkena modernajā saimniecībā Lēdurgā. Saimniekošanas pieredzē dalās un uz jautājumiem atbild saimniecības direktors Mārtiņš Gierkens (centrā). Daiņa Arbidāna foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru