Tik daudz līdzjūtības un dāsnuma arī šajā grūtajā laikā!

- 6.Janvāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Īpaši dāsna, ar apmeklētāju nebeidzamu plūsmu, aizvadītā gada nogale izvērtās Valmieras dzīvnieku patversmē. «Klase pēc klases nāca ar dāvanām, pie kaķu mājas pat rinda veidojās – kamēr vieni iekšā, otriem jāgaida, kad tie aiziet.

Tā tas turpinājās visu gada nogali. Sasummēju, un sanāca, ka dzīvnieku patversmē šajā svētku laikā viesojušās astoņpadsmit klases,» stāsta patversmes darbiniece JUDĪTE RŪSA. 

– Jaunākie bērni par iespēju paviesoties pie dzīvniekiem ir īpaši priecīgi, ieinteresēti noklausās viņu skaudros dzīvesstāstus, pārdzīvo, cenšas samīļot. Kopā ar klases biedriem atnāca arī bērni, kuri patversmē jau bijuši kā brīvprātīgie, jautāja, kur palikuši dzīvnieciņi, kuri te dzīvojuši, priecājās, ka tie paņemti uz mājām. 

Lielu pārsteigumu sagādāja arī SIA «Bono» – spēcīgi vīrieši nesa iekšā vairākas smagas kastes ar profesionālu barību. Valmieras dzīvnieku patversme par apjomīgajiem dāvinājumiem pateicas arī Valmieras Olimpiskā centra, veikala «top!» Valmierā, Rīgas ielā 64, darbiniekiem, Sofi fondam, kā arī «Pūkainim» – gan par profesionālo barību, gan dzīvnieku sprostiem, sienu un citām ļoti vajadzīgām lietām. Paldies arī visiem tiem, kuri ziedoja, bet vēlējās palikt anonīmi. Visa tā pietiks ilgākam laikam. Tas mums ir milzīgs atbalsts.

JUDĪTE ar Liesmas viesošanās dienā vienīgo patversmē palikušo sunīti senioru, kurš te nonācis atkārtoti un viņu jau pieņēmis par savu saimnieci. Arī šis daudz cietušais, mīlīgais šķirnes sunītis, bijušais mednieks, tāpat kā citi bijušie patversmes iemītnieki, Judītei iekritis sirdī, tagad pat tiek barots no rokas. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru