tirgošanās pasākums "Cits Bazārs"

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirgošanās pasākumu Cits Bazārs, kurā piecu dienu garumā savus izstrādājumus interneta vidē piedāvāja 270 SMU no visas Latvijas,  šogad apmeklēja vairāk nekā 30000 interesentu. 

Pasākuma laikā tika noteikti arī labākie mācību uzņēmumi  deviņās nominācijās, kur skolēnu paveikto vērtēja pieredzējušu uzņēmēju, profesionāļu un akadēmiķu žūrija. Pasākumu organizē izglītības organizācija «Junior Achievement Latvia» sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

«Tirgošanās internetā šogad jaunajiem uzņēmējiem ir bijusi laba skola. Konkurence e-vidē ir ļoti piesātināta – nav ikgadējās ierastās fiziskās tirdzniecības vietas priekšrocības, un pircēju plūsma ir jānodrošina pašiem. Skolēnu mācību uzņēmumu programmā skolēni saskaras arī ar citiem izaicinājumiem, kuri jārisina ikvienam, veidojot savu biznesu. Tā tiek trenētas tālākai dzīvei nepieciešamas prasmes – uzņēmība, radošums, lēmumu pieņemšana un citas,» par izglītības metodi stāsta organizācijas «Junior Achievement Latvia» vadītājs Jānis Krievāns.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru