Transports līdz klienta pieturvietai

- 31.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacas novadā ir uzsākts pilotprojekts «Transports pēc pieprasījuma», kas veiksmes gadījumā varētu kļūt par daļu no sabiedriskā pasažieru pārvadājumu modeļa Latvijā.

Pašlaik izskatās, ka pakalpojums tiešām ir ilgi gaidīts, jo ik dienu Mazsalacas novada teritorijā cilvēki to izmanto. Mazsalacā «transports pēc pieprasījuma» tiek nodrošināts visā novada teritorijā un cilvēki to iepazīst tuvāk un izvēlas.

«No mājām uz Mazsalacu, lai iepirktos, līdz ģimenes ārstam, aptiekai. Bijuši jau daudzi lūgumi, vai varam organizēt braucienu līdz Rūjienai, kur vairāk iepirkšanās vietu, dažādi medicīnas pakalpojumi. Ļoti populārs un pieprasīts būs brauciens uz Rūjienas tirgu,» nedēļu ilgajā praktiskajā pieredzē dalījās Marta Riekstiņa, kura ir «Transports pēc pieprasījuma» mobilitātes centra koordinatore. Marta bija arī gandarīta par to, ka tiešām ne diena un stunda nepaiet dīkā, ka ir izdevies attīstīt pakalpojumu, kas lauku cilvēkiem bijis un būs ļoti vajadzīgs.

TIKT LĪDZ BIBLIOTĒKAI, kur todien notika pasākums, – tāds bija pirmās «transports pēc pieprasījuma» pieteicējas pensionāres Rasmas Cēses ceļamērķis. Nedēļas laikā jauno iespēju izmantojuši jau pāris desmiti mazsalaciešu. Pašvaldības foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru