Trikātiešus neapmierina pievienošana Valkai

- 13.Februāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kuplā skaitā janvāra izskaņā bija pulcējušies gan Trikātas pagasta, gan visa plašā Beverīnas novada iedzīvotāji, lai diskutētu par administratīvi teritoriālo reformu (ATR). Iedzīvotāju kopsapulci rīkoja iniciatīvas grupa ar mērķi noskaidrot Trikātas pagasta iedzīvotāju viedokli par Valkas novada domes ierosinājumu ATR rezultātā no Beverīnas novada atdalīt un topošajam Valkas apriņķim pievienot Trikātas pagastu.

Iedzīvotāju iniciatīvas grupas pārstāvis Ando Krūze:  «Es gribētu pateikt milzīgu paldies visiem cilvēkiem – gan no Beverīnas novada, gan no kaimiņu pagastiem, gan no citām vietām, kas šajās dienās ir izteikuši solidaritāti ar Trikātu. Mēs spējam to novērtēt!  Es atļaušos lasīt no lapas, jo vēl neesmu iemācījies divas stundas runāt un neko nepateikt. Tikko ir noslēgusies Barikāžu atceres nedēļa, kad mēs nācām kopā, lai atcerētos tos notikumus, kas bija pirms 30 gadiem. Kāpēc es šos notikumus šodien pieminu? Gan televīzijā, gan radio, gan presē ir tikuši intervēti daudzi Barikāžu dalībnieki. Daudzi vairs šīs intervijas nesniedz un arī šos pasākumus neapmeklē, un man vienmēr ir savdabīgi nācies vērot un uzdot vīriem jautājumu: vai jūs arī šodien dotos aizstāvēt savu valsti barikādēs? Viņi bilst, ka droši vien ietu. Kas tad ir noticis ar mūsu valsti pa šiem gadiem kopš neatkarības atgūšanas? Kāpēc mēs vairs neesam tik pārliecināti?

RETI KURŠ NO TRIKĀTIEŠIEM atbalstīja Valkas novada domes ieceri par Trikātas pagasta pievienošanu. Izņemot pāris cilvēkus, visi balsoja PRET. E. Kristiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru