Turpinās nometņu maratons

- 11.Augusts, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Visu skolēnu vasaras brīvlaiku Valmieras Jaunatnes centrs «Vinda» aicināja bērnus un jauniešus piedalīties radošajās darbnīcās. Un radošo dienu laiks «Vindas» pagalmā turpinās arī augustā. Šajā un nākamajā nedēļā vēl notiek dienas nometnes «Es – savas dzīves meistars!».

Dažāda vecuma bērni jūnijā un jūlijā bija aicināti piedalīties radošajās darbnīcās, lai līmētu, zīmētu, krāsotu, mācītos šūt, gatavot rotas un lelles, mācītos izveicīgi un, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus, braukt ar velosipēdu. Bērni klausījās un mācījās mūziku un mīcīja mālu, veidojot savus pirmos māla traukus. Bērni runāja par bitēm, medu, ārstniecības augiem un dabas stihijām. Viņi darīja paši un mācījās no otra, bet, lai izkustētos, satiktu interesantus cilvēkus un iepazītu dažādas vietas, devās īsākos un garākos pārgājienos. 

«Priecājamies par pozitīvi pavadītu vasaru. Paldies mūsu pedagogiem par ļoti daudzām un radošām idejām. Ik nedēļu bija vismaz divas darbnīcas, tām arī atšķirīga tematika, lai bērni varētu izvēlēties sev saistošāko. Katrā grupiņā kopā laiku pavadīja desmit, citreiz 15 bērni. Radošās darbnīcas bija labi apmeklētas,» sacīja Valmieras Jaunatnes centra «Vinda» direktore Sanita Loze un bija gandarīta, ka kopā ar kolektīvu ir izdevies bērniem un pusaudžiem sarūpēt notikumiem bagātu vasaru.

INTERESANTI PAVADĪTS LAIKS radošajās darbnīcās. Tāda bija daudzu Valmieras bērnu izvēle vasaras brīvlaikā, un viņi nedēļu vai divas, citi pat trīs nedēļas pēc kārtas nāca uz «Vindas» pagalmu, lai satiktu draugus un apgūtu ko jaunu. Foto no «Vindas» arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru