Ūdens vispirms ir stihija!

- 30.Jūnijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Šovasar visām tradicionālajām karstākā gadalaika un atvaļinājumu sezonas ķibelēm, kuru ietekmi vērtē gan dažādas specializācijas mediķi, gan apbedīšanas pakalpojumu sfērā strādājošie, nākusi klāt vēl viena – Covid-19 pandēmija.

Latvijā līdz šim esošā statistika nupat daļai sabiedrības ļauj pret visiem vīrusa izraisītajiem piesardzības noteikumiem izturēties ar vieglu smīnu, sak, kovids paņem gandrīz vai tikai tos, kuriem jau tā pilna buķete ar diagnozēm un tāpat bija laiks posties... Ciniski varbūt, taču demokrātiskā sabiedrībā arī šādam viedoklim ir vieta starp pārējiem. Manuprāt, pandēmijas laikā esam pratuši būt uzteicami disciplinēti, tāpēc arī joprojām esam spējuši pietiekami labi turēties pretī šai saslimšanai: vakarrīt Latvijā bija 1117 ar Covid-19 saslimušie, 932 personas bija izveseļojušās, bet 30 šīs slimības iespaidā bija devušies Mūžībā...

Uz pandēmijas upuru fona varbūt mazāk pieminam tos, kuri šovasar jau gājuši bojā dažādos negadījumos uz ūdens/ūdenī. Vakardien te sausais atlikums par šo gadu bija 58 cilvēki, bet 2019. gadā Latvijā noslīkuši 98..


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru