Ugunsdzēsēju sacensības Ēvelē

- 10.Jūlijs, 2024
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Jaukā, saulainā 6. jūlija rītā pie Ēveles Tautas nama bija sabraukušas košas ugunsdzēsēju mašīnas. Nekāda uztraukuma, jo visiem jau iepriekš bija zināms, ka šajā dienā Ēvelē notiks Valmieras novada ikgadējās sacensības ugunsdzēsībā.

Pirms svinīgās parādes brauciena uz sacensību vietu Ēveles muižas parkā dalībnieki Tautas namā aplūkoja Egīla Kaužēna karikatūru izstādi, kur lielākā daļa zīmējumu ir tieši par ugunsdzēsēju tēmu. 

Atbilstoši dienas plānam plkst. 10.00 visi bija sarindojušies skaistā kolonnā. Gaismām mirgojot un skaņām skanot, parādes brauciens, cilvēku skatienu pavadīts, virzījās cauri Ēvelei uz sacensību vietu pie estrādes. Katras komandas rota un darba zirgs ir tās auto, un tie parkā tika novietoti skaistā rindā. Komandas, nostājušās sacensību atklāšanas parādei, saņēma sveicienus un klausījās svinīgas uzrunas. Lai arī pasākums bija pozitīvs un patriotisks, svinīgajā uzrunā ar klusuma brīdi visi pieminēja aizsaulē aizgājušo Ipiķu komandas priekšnieku Edvīnu Anšmitu. Sacensības bija veltītas viņa piemiņai.

MOTO KLUBA «FF RIDERS» UGUNSDZĒSĒJU KOMANDA. Foto no Valmieras BUB foto arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru