"URDĀ" vairāk nekā 2000 interesentu

- 14.Janvāris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Dabas un tehnoloģiju parka URDA piedāvātā universālā, radošā dabas zinātņu apmācība ir kļuvusi arvien pieprasītāka. 2019./2020. mācību gada pirmajā semestrī mācību programmas vides zinībās šeit apguvuši vairāk nekā 1600 skolēnu, pasākumos piedalījās 530 interesentu.

URDA vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča stāsta: «Pašlaik izglītības iestādes aktīvi piesakās mācībām un novērtē iespēju skolēniem apgūt jaunas zināšanas ārpus ierastās vides. Svarīgi, ka skolēni šeit, URDĀ, var iet dabā un veikt dažādus uzdevumus, balstoties uz izvēlēto tēmu, apgūstot teoriju ar praktisku darbošanos. Mūsu programmas veidotas, ņemot vērā kompetenču pieejas principus, un arī turpmāk tās pielāgosim standarta prasībām, lai sniegtu atbalstu izglītības iestādēm – papildinot saturu un nodrošinot skolēniem izzināt vides tēmas, nostiprinot savas zināšanas un prasmes.» Dabas un tehnoloģiju parka URDA mācību saturs, kas veidots, lai mācītu par vidi, vidē un videi, tiek īstenots mācību klasē, laboratorijā, dabas takās, kā arī iepazīstinot interesentus ar reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā Daibe notiekošajiem atkritumu apstrādes procesiem. Mācību procesa daudzveidībai URDA piesaista sadarbības partnerus.

ZINĀŠANAS GŪST INTERESANTĀS SPĒLĒS. Skolēni labprāt piedalās dažādās izglītojošās spēlēs, kuras URDĀ bieži notiek brīvā dabā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru