Uzdāvināt košumu

- 24.Septembris, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

SANTA ĀRE veido virtuļus, kas atbilst katra klienta vēlmēm – virtuļi pārtop gan par minjoniem, gan vienradžiem, gan kaķiem, lapsām, lāčiem un daudz ko citu. Šos košos un krāsainos virtuļus ieraudzīju facebook lapā, ar vārdu «Mūsdienu virtulis». Uzzinājusi, ka tos veido Valmierā, aicināju Santu uz sarunu.

Pandēmijas ietekme

Patiesībā nedomāju, ka es šo visu būtu sākusi, ja nebūtu sākusies pandēmija un uzņēmums, kurā es strādāju, nebūtu dīkstāvē. Sēdēju mājās un priecājos par to, ko valsts dod, līdz vienu dienu jautāju sev, cik ilgi es tā sēdēšu. Tobrīd vēl neviens nezināja, cik ilgi būs jāpavada dīkstāvē, un es vēlējos kaut ko darīt. Bet ko? 

Man patīk gatavot ēdienu, saldus našķus, arī cept kūkas. Kad dēls bija mazs, uz katru mēneša jubileju bija sava kūka – man gribējās, lai ir radoši, lai ir citādi. Bet zinu, ka Valmierā ir daudz brīnišķīgu meiteņu, kas cep kūkas. Vēl bija doma par kēksiņiem, bet to noliku malā. 

Gribējās ko mūsdienīgu, ko tādu, ko arī bērns savā rokā var noturēt, un tā iedomājos par virtuļiem. Zinu, ka tos var nopirkt dažāda veida, bet vai šādus? 

SANTA ĀRE. Foto no Santas personiskā arhīva.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru