Uzvara izslīd pēdējās minūtēs

26.Augusts, 2022

Optibet virslīgas 25. kārtas spēlē LNK Sporta parkā Valmiera FC nospēlēja neizšķirti 2:2 ar RFS komandu.

Pirmajā puslaikā pārliecinoši labāki bija mājnieki – RFS futbolisti. Tomēr pirmais bīstamais moments mūsu komandas labā: 23. minūtē Kamilo Mena saņēma piespēli no Džibrila Geja, pēc kā sekoja bīstams sitiens un haoss soda laukumā, tomēr bez rezultāta.

36. minūtē iekritām paši, un pretinieks spēja izvirzīties vadībā. Vairākas piespēles soda laukumā, beigās bumbai nonākot pie Emersona, kas sev izkārtoja lielisku pozīciju sitienam un arī 1:0 uz tablo. Puslaikam ritot, pretinieks vēlreiz bīstami sita, bet šoreiz pa vārtu stabu.

Valmiera FC informācija

PĒC VĀRTU GUVUMA līksmo Daisuke Jakota (no kreisās), Masaki Murata, Raimonds Krollis un Kamilo Mena.