Vai jūti – piparkūku smarža jau nāk no Rūjienas!

- 25.Novembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šonedēļ Adventes vainagā iedegsim pirmo sveci – ticības, cerības, mīlestības un labestības laikam pirms gada gaidītākā notikuma Ziemassvētkiem! Palūkosim, kā tiem gatavojas un ko pircējiem ir sarūpējusi SIA «Liepkalni» izdomas bagātā komanda.

Bezglutēna ceptuves jaunumi

Šis gads maiznīcai «Liepkalni» bijis jaunu virzienu un garšu attīstības piedzīvojumiem pilns. Martā SIA «Liepkalni» uzsāka bezglutēna produktu ražošanu atsevišķā ceptuvē Rūjienā, drosmīgi piesakot sevi nišas tirgū ar dažādiem bezglutēna produktiem. Rudens sākumā izdevies paplašināt savu sortimentu ar tik ļoti gaidīto maizīti un gardumiem, kas atšķiras ar savu sastāvu, rūpējoties par tiem, kuri gardumu izvēles ziņā ir īpaši sarežģītā situācijā – uzturā var lietot tikai bezglutēna, bezlaktozes produktus vai izvēlējušies vegānisko dzīvesveidu.

«Liepkalnu» bezglutēna grupas produktu vēstnese Agne Eglīte stāsta: «Ir pagājuši astoņi aktīvi mēneši, kopš esam papildinājuši savu piedāvājumu ar mūsu košo bezglutēna sortimentu. Klientu viedoklis mums arvien ir ļoti svarīgs, tāpēc aicinājām uz sarunām bezglutēna produktu lietotājus. Ieklausoties viņu viedokļos, secinājām, pēc kādiem gardumiem ilgojas mūsu sarunu dalībnieki. Par prioritāti izvirzījām bezglutēna produktu līnijas apakšgrupas izstrādi, kas piemērota arī vegāniem. 

Šobrīd ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks, tāpēc arī aktīvi gatavojam svētku produktus – savus pircējus iepriecinām ar bezglutēna vegāniskajām piparkūkām un mīklu. Priecājamies, ka rezultāts ir izdevies mutē kūstošs un gards! Tās tapušas ilgstošu un rūpīgu eksperimentu rezultātā, kurus paveica mūsu bezglutēna komanda. Kad galvenā konditore Aija piparkūku mīklas recepti bija izstrādājusi un vairākkārt izmēģinājusi, lai būtu pārliecināti, ka to iespējams viegli izcept arī mājas apstākļos, mīklu paši testējām arī katrs savās mājās.»

VEGĀNISKĀ PIPARKŪKU MĪKLA. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru