Valleta – uzvarētāja konkursā «Latvijas labākais tirgotājs 2021»

- 14.Jūlijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ir noslēdzies ikgadējais konkurss «Latvijas labākais tirgotājs», ko organizē Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību. Kategorijā «Tirdzniecības centri» uzvarētāja diplomu saņēma mūsu Valleta, kas ir lielākais tirdzniecības centrs ārpus Rīgas. Lepojamies!

Konkurss notika jau 26. reizi. Šo gadu laikā konkursa finālā atzinību izpelnījušies 1468 dažādi tirdzniecības nozares objekti un 150 vietas saņēmušas uzvarētāja, laureāta vai dalībnieka goda nosaukumu. Vārdu «tirgotājs» visbiežāk attiecina uz veikalnieku, bet tirdzniecība ietver visu, kas attiecas uz pārdošanu gala patērētājam, ieskaitot degvielas uzpildes stacijas, tirdzniecības centrus, kafejnīcas, restorānus, viesnīcas, frizētavas u.c. objektus, – pauž Tirgotāju asociācija. Šajā sezonā eksperti novērtēja vairākus simtus objektu, no kuriem uzvarētāju līmenī klasificējās 11 objekti.

Monta Rubene, t/c Valleta direktore: «Katru gadu šajā konkursā piedalās uzņēmumi no visas Latvijas. Pēc slepenā pircēja metodes vērtē tirdzniecības objekta iekārtojumu, kārtību un tīrību, preču klāstu, speciālos piedāvājumus, apkalpošanas kultūru. Mērķis – pievērst gan pašu uzņēmēju un darbinieku, gan sabiedrības uzmanību pircēju apkalpošanas standartiem un kultūrai, paaugstināt apkalpošanas kompetenci, kas pircējam sagādā labu iepirkšanās pieredzi un mudina atgriezties atkal, tādējādi veicinot uzņēmuma konkurētspēju.»

AUGSTO NOVĒRTĒJUMU SAŅEMOT. Tirdzniecības centra Valleta direktore Monta Rubene kopā ar Latvijas Tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētāju Henriku Danuseviču (no kreisās) un valdes līdzpriekšsēdētāju Daini Domiņu. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru