Valmiera atzīmē 30 gadu sadraudzību ar Solnas pilsētu Zviedrijā

26.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Atzīmējot Valmieras un Solnas (Zviedrija) 30 gadu sadraudzību, 19. un 20. oktobrī abu pilsētu pašvaldībām notika tiešsaistes tikšanās. Sol­na ir vie­na no senā­ka­jām Val­mie­ras sa­drau­dzī­bas pil­sē­tām, ar kuru sa­dar­bī­ba sā­kās 1991. ga­dā. Sadarbības iniciators bija toreizējais pilsētas vadītājs, ta­gad SIA «VTU Valmiera» val­des priekš­sē­dē­tājs Os­kars Spur­dziņš.

Stāsta Valmieras novada pašvaldības Attīstības pārvaldes, Attīstības nodaļas ārējo sakaru organizatore, projektu vadītāja Elīna Rulle: 

«19. oktobrī attālinātā tikšanās notika starp Valmieras un Solnas esošajiem un bijušajiem politiķiem, kuriem ir nozīmīga loma pilsētu sadarbības veidošanā un uzturēšanā. Valmieru pārstāvēja Ričards Gailums, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos, kā arī bijušie Valmieras pilsētas mēri Oskars Spurdziņš un Māris Kučinskis. Solnu pārstāvēja Larss Ēriks Salminens (Lars-Erik Salminen), Solnas pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs, Arions Krisofiss (Arion Chryssafis), Solnas domes priekšsēdētāja vietnieks sociālo pakalpojumu jomā, starptautiskās komitejas priekšsēdētājs, Ēriks Meijers (Erik Meyer), bijušais priekšsēdētāja vietnieks, sadraudzības komitejas priekšsēdētājs un esošais starptautiskās komitejas priekšsēdētāja vietnieks, kā arī Johans T. Šterndāls (Johan T. Sterndal), bijušais pilsētas biznesa attīstības vadītājs.

TIKŠANĀS SOLNĀ UN VALMIERĀ. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru