Valmiera BBBL ar bilanci 15-0!

- 26.Jūlijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Piektdien Valmieras olimpiskajā centrā, klātesot brāļiem Bertāniem, komandas vecākiem un atbalstītājiem, tika sveikta Brāļu Bertānu basketbola skolas aizvadītās sezonas veiksmīgākā – ar zelta un sudraba medaļām divos dažādos turnīros – puišu komanda.

Jaunie basketbolisti katrs tika pie diviem īpaši gatavotiem krekliem, kā arī vēlāk kopīgā tusiņā ar treneriem un vecākiem mielojās ar torti un savam vecumam atbilstošu dzirkstošu dzērienu. 

Liesmai par komandas slavas gaitām pastāstīja treneris Normunds Lišiks

«Brāļu Bertānu basketbola skolas audzēkņi – 2011. gadā dzimušie puikas – šosezon piedalījās divos turnīros – Latvijas Jaunatnes basketbola līgā, kas saucās Junior NBA un BBBL (Best Baltic Basketball League) – starptautiskā turnīrā kopā ar Igaunijas, Lietuvas, Gruzijas un vēl citu valstu komandām. Spēļu bija daudz un pretinieki dažādi. 

BBBL mums izdevās izcīnīt zeltu, lai gan šis gads bija smags. Pirmais posms, cik atceros, tieši sakrita ar kovida uzliesmojumu, tolaik mūsu komandā tikai septiņi vai astoņi spēlētāji bija vakcinēti. Uz pirmo spēļu posmu tāpēc aizbraucām vien astoņu spēlētāju sastāvā. Pēc tam jau, dodoties uz otro spēļu posmu, bija atvieglojumi, tāpēc tur piedalījāmies pilnā sastāvā. Šajā vecuma grupā mums puišu daudz, komandā 21 basketbolists, esam pilns sastāvs! Tāpēc mums treniņos savā starpā liela konkurence, uz turnīru brauc tie, kas uz to brīdi vairāk pelnījuši – gan ar attieksmi, gan meistarību, gan visu pārējo. Par izteiktiem līderiem varbūt šoreiz nerunāsim, jo šajā vecumā vēl grūti par to spriest, viņi ir stipri kā komanda, cits citu papildina. Mums ir gan garie, gan mazie, tā ka visas pozīcijas ir aizpildītas. BBBL šogad bija trīs posmi, kuru laikā komandas tikās katra ar katru. Beigās nebija finālturnīrs, visu noteica iegūtie punkti. Mums bija 15 spēles, un mūsu bilance ir 15-0! Neviena zaudējuma BBBL.»

BBBL ČEMPIONI! Brāļu Bertānu basketbola skolas 2011. gadā dzimušie puikas čempionu formās kopā ar treneriem, Daini, Dairi un Dāvi Bertāniem un komandas atbalstītājiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru