Valmierā darba vizītē viesojās Īrijas vēstniece Īmera Frīla

14.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novada pašvaldība informē, ka ceturtdien, 9. februārī, ar mērķi uzzināt vairāk par Valmieras novada attīstības iecerēm pēc novada izveidošanās, jau paveikto, kā arī plānotajiem darbiem Valmierā darba vizītē viesojās Īrijas Republikas vēstniece Latvijā Īmera Frīla (H. E. Ms Eimear Friel).

Vēstniecei par pašvaldībai aktuālajiem jautājumiem, attīstības projektiem, kā arī palīdzības sniegšanu Ukrainas iedzīvotājiem, atbalstu nodrošinot gan Valmieras novadā esošajiem kara bēgļiem, gan regulāri sūtot palīdzību uz Ukrainu, pastāstīja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Par Valmieras novada kultūras dzīvi un plānotajiem darbiem vēstnieci informēja pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītājs Toms Upners. Vadītāja vietniece kultūrpolitikas jautājumos Liene Jakobsone pastāstīja par Dinamiskās pilsētas attīstības vīziju, kas sākta, Valmieras novadam kandidējot Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulam, pēctecības programmā uzsverot starpnozaru sadarbību, tādējādi veicinot pilsētas un novada kultūras atpazīstamību, ļaujot apzināties un aicinot atklāt vietu unikālo, lokālo kultūras potenciālu.

VIDZEMES AUGSTSKOLĀ, Dr.sc.pol. Mārim Andžānam pārrunājot līdzšinējo un tālāko sadarbību ar Īrijas Republikas vēstnieci Latvijā Īmeru Frīlu (H. E. Ms Eimear Friel). Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru