Valmierā ir forši

- 29.Janvāris, 2020
Valmierietis
Laikrakstā

ROBERTS BLEIKŠS ir Valmieras Valsts ģimnāzijas 9. klases skolnieks, kurš Latvijas televīzijas raidījuma «Gudrs, vēl gudrāks» finālā ieguva 2.vietu.  Viņa ikdiena paiet starp Valmieru un Smilteni, kur puisis dzīvo un trenējas futbolā.

Mācības Valmierā Saruna ar Liesmu notiek, pirms Roberts dodas uz futbola treniņu, — viņa ikdiena ir diezgan saspringta. Viņš uz skolu dodas kopā ar skolotāju, kas arī ik dienas mēro šos kilometrus ar mašīnu no Smiltenes uz Valmieru un atpakaļ. «Esmu jau pieradis braukāt, jo mācības uzsāku pagājušajā gadā,» stāsta jaunietis. Skolu viņš izvēlējies tās prestiža dēļ, tomēr sportā, kā pats atzīst, jaunietis ir  patriotiskāks, tāpēc futbolā trenējas Smiltenē. Roberts par Valmieru izsakās atzinīgi: «Tā ir pilsēta, kas attīstās, it īpaši sportā var redzēt, ka ir ļoti daudz jaunu sportošanas vietu.» Taujāju, kādas ir sajūtas, mācoties Valmierā. «Forši, man te patīk!». Jaunietis plāno arī vidusskolu pabeigt Valmieras Valsts ģimnāzijā.

ATBALSTA KOMANDA, draugi un skolas biedri, kas Robertu atbalstīja raidījumā «Gudrs, vēl gudrāks». Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru