Valmieras Gaujas krasta vidusskolai panākumi sportā

- 29.Marts, 2019
Sports
Laikrakstā

Ar labiem panākumiem Baltijas valstu nedzirdīgo un vājdzirdīgo XLIX spartakiādē no 22. līdz 24. martam Rīgā startējuši Valmieras Gaujas krasta vidusskolas audzēkņi.

Kristofers Kraze peldēšanā 50 m uz muguras un 4x50 m stafetē izcīnījis 2. vietu un arī palīdzējis Latvijas komandai izcīnīt 1. vietu. Galda tenisā Madara Zēmele ieguvusi 3. vietu un Ralfs Liepiņš 1. vietu, Latvijai – 1. vieta. Dambretē Latvijas komandu pārstāvējuši Roberts Immurs, Kristofers Kraze, Agate Zariņa un Dace Viļuma, iespējot 2. vietu. Šaha komandā piedalījušies Raivis Gončaruks, Madara Zēmele, Agate Zariņa, ieņemot 3. vietu. Viskuplāk pārstāvēta tikusi basketbola komanda: zēni – Raivis Gončaruks, Ralfs Liepiņš, Atvars Naglis, Andis Rasmuss, Markuss Ādlers, Herberts Misa un meitenes – Patrīcija Upesjure-Lukša, Anna Pāne, Letīcija Vanda Graubica, Samanta Žurakovska. Komandai 3. vieta.

Kopvērtējumā uzvarējusi Lietuvas komanda (ar trīs pārstāvētām skolām). Latvija, kuras sastāvā sportisti arī no Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem, palika 2. vietā. Igaunijas komanda arī ar divām pārstāvētām skolām ieņēma 3. vietu.

Sportistus startiem sagatavoja attiecīgo sporta pulciņu treneri Jevgēnijs Katajevs un Aivars Vasiļevskis. Sacensībās līdzdarbojās brīvprātīgais mūsu skolas absolvents, sportists Armands Hildebrants.

LATVIJAS KOMANDA, kuras sastāvā arī valmierieši. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru