Valmieras Industriālā parka teritorijā uzsākti sanācijas darbi

- 24.Janvāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā zināms, topošā Valmieras Industriālā parka teritorija ir piesārņota ar militāra rakstura sprādzienbīstamiem priekšmetiem, tāpēc drošai teritorijas sagatavošanai un tālākiem labiekārtošanas darbiem vispirms nepieciešams veikt bīstamo priekšmetu apzināšanu un neitralizēšanu.

Industriālā parka izveides projektu Valmieras pašvaldība uzsāka 2015. gadā, meklējot lielu vienlaidu teritoriju tiešā satiksmes infrastruktūras tuvumā, kur iespējama inženierkomunikāciju infrastruktūras pieslēgumu izveide. Valmieras Industriālā parka teritorija ir visizdevīgākā inženiertehniskās infrastruktūras (ūdensvads, kanalizācija u.c.) izbūvei un integrēšanai Valmieras pilsētas kopējā tīklā. Valmieras Industriālā parka teritorija atrodas uz dienvidiem no Valmieras pilsētas apvedceļa posmā starp Cēsu un Cempu ielas apļveida krustojumiem, to šķērso dzelzceļa līnija, kā arī 110 un 330 kilovoltu elektrolīnija, tās tiešā tuvumā atrodas vidēja spiediena sadales gāzes vads.

KARA ATBALSIS. Daļa no Valmieras Industriālā parka teritorijā 2016. gadā atrastajiem sprādzienbīstamajiem priekšmetiem. Valmieras novada pašvaldības arhīva foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru