Valmieras novada pašvaldība stiprina sadarbību ar Japānu

3.Augusts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«25. jūlijā Valmieras novada pašvaldībā viesojās Manzurs Bakhradinovs, Rūjienas sadraudzības pilsētas Higašikavas (Japāna) mēra padomnieks uzņēmējdarbības jautājumos un Japānas-Uzbekistānas fonda «Zīda ceļš» direktors.

Viņi tikās ar Jāni Baiku, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju, Gunti Gladkinu, domes priekšsēdētāja vietnieku infrastruktūras un uzņēmējdarbības jautājumos, Jāni Olmani, domes priekšsēdētāja vietnieku izglītības, sporta un kultūras jautājumos, Sandi Svarinski, pašvaldības izpilddirektores vietnieku un Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāju, un Eviju Nagli, pašvaldības izpilddirektores vietnieci un Attīstības pārvaldes vadītāju. Mērķis bija iepazīties ar jaunizveidoto Valmieras novada pašvaldību, tās paveikto pirmajā pastāvēšanas gadā un iecerēm infrastruktūras un uzņēmējdarbības attīstības jomā, kā arī pārrunāt abu pašvaldību turpmākās sadarbības iespējas. Vizītes turpinājumā M. Bakhradinovs tikās ar Valmieras uzņēmēju klubu,» informē Valmieras novada pašvaldības pārstāve Elīna Upīte.

TALLINĀ notika sarunas par ilgtermiņa sadarbības iespējām starp Latviju, tostarp Valmieras novadu, un Japānu. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru