Valmieras novadā vairākām iedzīvotāju grupām pieejams atbalsts mācību piederumu iegādei

- 26.Augusts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novada pašvaldība apkopojusi informāciju par iedzīvotājiem pieejamo atbalstu mācību piederumu iegādei un mācību uzsākšanai.

Atbalsta apjoms un tā saņēmēju loks ir noteikts pašlaik spēkā esošajos saistošajos noteikumos, ko savulaik ir izstrādājušas Valmieras novadā apvienotās pašvaldības – Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas, Strenču novadi un Valmieras pilsēta.

Kamēr vēl nav izstrādāti un stājušies spēkā vienotie Valmieras novada pašvaldības saistošie noteikumi sociālajā jomā, iedzīvotāji var saņemt tos pabalstus, ko noteikusi tā Valmieras novadā apvienotā bijusī pašvaldība, kurā atrodas iedzīvotāja deklarētā dzīvesvieta. Piemēram, Valmieras pagasta iedzīvotājiem ir saistoši vēl spēkā esošie Burtnieku novada pašvaldības apstiprinātie saistošie noteikumi. Tāpat kā līdz šim darbu lokāli turpina sociālo darbinieku pieņemšanas punkti, un jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti ar viņiem sazināties.

Valmieras novada pašvaldības domes deputāti un Valmieras novada pašvaldības Sociālo lietu pārvalde ir uzsākuši apjomīgu darbu, lai pašlaik spēkā esošos vairāk nekā 50 saistošos noteikumus apvienotu trīs līdz četros, tādējādi sniedzot Valmieras novada iedzīvotājiem iespēju saņemt vienādus sociālos pakalpojumus neatkarīgi no teritorijas, kurā dzīvo.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru