Valmieras novads sveic Uzbekistānas Republiku Neatkarības dienas 30. gadskārtā

14.Septembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

9. septembrī Uzbekistānas Republikas vēstniecība Latvijā rīkoja pieņemšanu par godu Uzbekistānas Republikas Neatkarības dienas 30. gadskārtai, kas apritēja 1. septembrī.

Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece: «Uzbekistānas Republiku, tās iedzīvotājus un Uzbekistānas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Kadambaju Sultanovu (Kadambay Sultanov) un viņa dzīvesbiedri svētkos sveica Valmieras novada pašvaldības domes deputāts, priekšsēdētāja vietnieks infrastruktūras un uzņēmējdarbības jautājumos Guntis Gladkins un novada pašvaldības domes deputāte, uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste Guna Ķibere. Arī pēc Valmieras novada izveidošanas turpinās novada pašvaldības un Kuvasai sadarbība, kas sākta, toreizējam Rūjienas novadam 2019. gada 11. novembrī noslēdzot sadraudzības un sadarbības līgumu izglītības, uzņēmējdarbības un kultūras jomās ar Kuvasai. 

PIEŅEMŠANĀ UZBEKISTĀNAS REPUBLIKAS VĒSTNIECĪBĀ LATVIJĀ: (no kreisās puses) Guna Ķibere, Valmieras novada pašvaldības domes deputāte, uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste, Guntis Gladkins, novada pašvaldības domes deputāts, priekšsēdētāja vietnieks infrastruktūras un uzņēmējdarbības jautājumos, Uzbekistānas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Kadambajs Sultanovs ar dzīvesbiedri. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru