Valmieras rotariešu stipendijas – jau 26. reizi

Pirmdien uz savu iknedēļas sanāksmi – kopīgām pusdienām viesnīcas Wolmar konferenču zālē – bija pulcējušies Valmieras Rotari kluba biedri.

Šoreiz gan bija arī ciemiņi, jo uz kārtējo svinīgo Valmieras rotariešu sarūpēto stipendiju pasniegšanas reizi deviņus no vienpadsmit šī gada stipendiātiem bija atvedusi Valmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže. 

Vispirms jauniešus ar Rotari kustības īsu vēsturi iepazīstināja Valmieras Rotari kluba 2022./2023. gada sezonas prezidents Guntars Štrombergs, savas uzrunas nobeigumā izsakot cerību, ka piešķirtās stipendijas jauniešiem būs papildu motivācija un sniegs vēl plašākas iespējas attīstīt savu talantu. Pēc tam klātesošie kluba biedri katrs dažos vārdos – pa vidu atskanot arī pa kādam kolēģu jokam – pastāstīja par sevi un savu darbību Valmieras Rotari klubā.

LABĀKIE NO LABĀKAJIEM. Valmieras Rotari kluba 26. stipendijas saņēmēji kopā ar kluba prezidentu: (no kreisās) Ingars Reinis, Jēkabs Jostsons, Kristaps Bišs, Agnese Keita Birzniece, Valmieras Rotari kluba 2022./2023. gada prezidents Guntars Štrombergs, Ance Grauda, Milāna Andrejeva un Laura Luīze Kiļupe. Attaisnojošu iemeslu dēļ klāt nav Valmieras Valsts ģimnāzija 12.a klases audzēknis Nils Pauls Ozols un Mazsalacas vidusskolas 11. klases skolniece Elizabete Slotiņa.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru